pasek

Nasza Firma

logo m

Witamy na naszej stronie internetowej

Firma jest importerem i dystrybutorem oryginalnych Greckich produktów takich jak oliwa z oliwek, oliwki, sery, suszone pomidory, przetwory warzywne i owocowe, chałwy, greckie słodycze i inne artykuły. Współpracujemy z najlepszymi i renomowanymi greckimi producentami, gwarantującymi najwyższą jakość i najwyższe standardy produkcyjne. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania pod względem walorów jakościowych, smakowych i standardów produkcyjnych. Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów, restauracji, firm gastronomicznych.

Polecamy również greckie artykuły plażowe i ogrodowe. Oferowane przez nas leżaki i krzesełka to produkty o unikalnych walorach wizualnych, estetycznych oraz doskonałej jakości.

Zapraszamy

Grecja to najchętniej i najliczniej odwiedzany przez turystów kraj w Europie. Wypoczynek czy podróż po Grecji to połączenie pięknej baśni i równie pięknej rzeczywistości. Złoty piasek plaż zaprasza do leniuchowania, błękitne, ciepłe i czyste morze do kąpieli, a mistyczna atmosfera antycznej architektury i sztuki kusi swą wspaniałością, oryginalnością i tajemnicą. 

Ale Grecja to nie tylko morze, plaże czy zabytki. Grecja to także bogactwo kulinarnych smaków, wyśmienitych potraw, zapach naturalnych ziół, aromat win. Oliwa z oliwek, oliwki, sery twarde, feta, suszone pomidory, chałwa to produkty, które wszyscy znamy ale za rzadko ich używamy. Walory zdrowotne i smakowe tych wyrobów są często niedoceniane. My już je poznaliśmy i zapraszamy wszystkich tych, którzy są ciekawi ich zalet i chcą wzbogacić swoją kuchnię. Prosto z Grecji to projekt mający na celu przybliżenie i pokazanie bogactwa greckiej kuchni oraz greckich produktów. Nasza oferta to produkty najwyższej jakości a każdy z nich został starannie wybrany i wyselekcjonowany, pochodzący od najlepszych Greckich producentów, znanych i docenianych w Grecji i na arenie międzynarodowej.

Biuro handlowe: ul. Francuska 26/1, 03-906 Warszawa,
e-mail: info@prostozgrecji.pl, tel.: +48 22 616-30-59, mobile: +48 506-118-751

DMC Firewall is a Joomla Security extension!